Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet utálni egy...

Szerintetek lehet utálni egy elme beteg embert?

Figyelt kérdés
A szokásai és a viselkedése miatt?( szó szerint bol*ond ember)

2014. ápr. 16. 06:58
 1/5 anonim válasza:
40%

Lehet, az én környezetemben volt ilyen és sokszor én kérdeztem meg magamtól hogy, Minek született meg, ha ennyire normálatlan.

Attól mert valaki nem épelméjű még igen is adhat okot arra hogy utálják, amiért sok problémát okoz

21F

2014. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Lehet. Itt lakik egy velünk egy lakásban, és már annyira nem normális, hogy képes a szoba közepére, folyosóra vagy bárhová, ahova kedve van sz**rni. Ezt gyakran megteszi.... És akkor úgy eszik, mint valami éhbeteg, pedig van mit ennie, de csak zabál és zabál, mert tényleg lapátolja magába, és az se érdekli, ha közben öklendezni kezd, és az asztalon lévő ételeket telibe hányja. Volt már ilyen is.

Ki ne utálná az ilyet? Nálunk mindenki a maga módján utálja.

Próbálom rábeszélni, hogy legalább az ételt ne egye úgy, mint aki elől bármelyik pillanatban is ellophatják, és néha hallgat is rám, de legtöbbször a fentebb leírt történik.

Csoda, hogy bírja a család úgy körüilbelül 20 év távlatba visszatekintve....

2014. ápr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Bárkit lehet utálni.
2014. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Ez már megint milyen hülye kérdés?
2014. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Azt lehet csak igazán!
2014. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!