Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Peritol...

Mi a véleményetek a Peritol nevű gyógyszerről?

Figyelt kérdés
Főként arra lennék kíváncsi, hogy adódhat-e probléma abból, ha étvágyjavítóként és nyugtatóként használja valaki ezt a gyógyszert.

2014. jún. 15. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, ez nem egy egyszerű gyógyszer, hogy a beteg maga válassza ki, hogy szedi e avagy sem? Ha pedig az orvos ajánlja, akkor a kérdés nem aktuális. A GYk nem írhatja felül egy orvos ajánlását.
2014. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én allergiás csalánkiütésre kaptam anno...eléggé álmosító hatása lehet, mint az antihisztaminoknak általában, de nem nyugtató, a mentális panaszokat, szorongást nem oldja, nem arra való.
2014. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm.
2014. jún. 15. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A rokonomnak sikerült vele felszedni pár kilót, arra jó, de ez nem nyugtató, azért ne keverjük a szezont a fazonnal.
2014. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez egy kiváló szer. Eredetileg allergiagyógyszer, de rendkívül jó étvágyat is okoz. Ha az idegeid sincsenek rendben, akkor ez be fog válni neked. Én fiatalon kaptam neurotikus tünetekre és alultápláltságra. Egyébként nem veszélyes szer, mert a 28. hétre született koraszülött lányomat is ezzel kezelték kisbaba korában. Teljesen rendbe is jött tőle.
2014. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban 47 kg vagyok, remélem ebből lesz 52.
2014. jún. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!