Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors szivverés elalvás előtt?

Gyors szivverés elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Elalvás előtt néha néha gyorsan elkezd verni a szivem (sokkal gyorsabban mint mikor pl izgul vki, nagyon szaporán) és a mp. töredéke alatt a szívem tájékán v alatta, annyira kellemetlen érzésem lesz h muszáj, poziciót változtatnom, aztán újra és újra lejátszodik, egyszer gondoltam h nem fogok megmozdulni mikor elöjön ez a tünet és akkor arra lettem figyelmes h homályosan látok és pillanatnyilag mozdulni sem tudtam, aztán a 1-2 másodperc alatt helyre jött minden. Mostanában nincsenek ilyen gondjaim viszont bizonyos időközönként újra előjön. Miért történhet ez?
2010. jan. 4. 03:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy minden "barát"-nak van vmilyen hátsó szándéka amiért barátkozik valakivel, akinek meg nincs semmi más hátsó piszkos szándéka az ritka mint a fehér holló és ilyennel még nem találkoztam.
2010. jan. 9. 18:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiád lehet,és ezzel társuló pánikroham
2010. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Változott azóta az állapot? Hogy érzed Magad most? Testileg és lelkileg? Komolyan érdekel.
2017. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!