Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániás depresszióval milyen...

Mániás depresszióval milyen munkákat végezhetek?

Figyelt kérdés

Nem tudok állandó munkahelyet szerezni. A betegségem (mániás depresszió) miatt több helyről is visszautasítottak. Volt olyan, hogy eltitkoltam, de utána jártak, és kirúgtak.

A gyógyszereket rendesen szedem, nem értem a reakciójukat. Kérdem én, milyen munkákat tudok elvállalni ezzel a betegséggel. Az a gond, hogy ahol nem is szükséges elmondanom, előbb-utóbb észreveszik. Állítólag látszik rajtam. Sokáig csak rokoni felügyelet alatt maradhattam, de már szeretnék én is munkát vállalni és pénzt keresni. Sajnos az eddigi tapasztalataim alapján erre nem sok esélyem van. Valaki tudna segíteni, hogy hol érdeklődjek?

Tudom, hogy nagyon sok embernek kell munka, és inkább választanak egy "egészséges" embert, mint egy "mentálisan beteget".


2014. jún. 25. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos egy egészséges ember se igazán talál itt munkát. :/ Esetleg megmondanád milyen végzettséges van, hátha úgy könnyebb valamit javasolni. Amúgy szerintem valamilyen szociális munkát keressél, habár sokat nem fog vele keresni, de szerintem itt lenne a legtöbb esélyed.
2014. jún. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Informatikus vagyok, de nincs lehetőségem a szakmámba illő munkahelyet keresni. Egyszerűen nincs munka, amikor lenne, akkor egyből lecsapnak rá a szakmabeliek.
2014. jún. 25. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:

nem beszélsz esetleg angolul? Ha már nem kell felügyelet melléd esetleg megpróbálkozhatsz kint keresni munkát, ezzel a végzettséggel lenne esélyed valami jobb munkát kifogni

vagy esetleg az országon belül költözni, mindenképpen egy nagyvárosba, ahol több a lehetőség

2014. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég keményen depis vagyok évek óta, és most megyek jövőhéttől melóba. Hát... kíváncsi leszek meddig bírom, amikor arra sincs erőm hogy felkeljek kb.
2014. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszélek angolul. Már gondolkodtam azon, hogy külföldre menjek, csak sajnos elég nehéz kijutni.
2014. jún. 25. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
rentacoder.com
2014. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt egy lista kiket diagnosztizáltak mániás depresszióval: [link]
2014. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!