Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mitől lehet, hogy úgy...

Az mitől lehet, hogy úgy érzem, leépülök szellemileg? Újabban alig találom meg a közös hangot az emberekkel. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, mintha nem "vágna" annyira az eszem.

És legszívesebben soha többet nem szólnék senkihez, nehogy valaki rájöjjön, hogy milyen buta vagyok.


2014. jún. 25. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább egy pszichológussal kellene megbeszélned. Itt csak jóslások szintjén találgathatunk.
2014. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmit érzek, valahogy szellemileg, szociálisan elhülyülök.

Egyrészt van egy uncsi irodai robotmelóm - amit használok jól tudom, de hogy középiskolában, egyeteme mit tanultam - szinte semmi nem maradt meg, idegen nyelven meg se tudok szólalni - de magyarul se nagyon szeretek, ha nem gondolkozom előre alig tudok épkézláb mondatot összerakni, ha telefonálok előre kitalálom mit akarok mondani, ha valaki belezavar elfelejtek dolgokat, se füle-se farka mondatokat mondok... meg egyébként is feledékenyebb vagyok, melóhelyen cetlikkel, a telefonom emlékeztetőkkel van tele.

ha valamit írok azt is többször elolvasom, hogy ne legyen hülyeség - itt is hagytam ki szót, mielőtt átolvastam.

Gondolom a robotmeló, az, hogy alig találkozom barátokkal, a párommal tőmondatokban beszélünk... mondjuk fórumozni szoktam és melóban is rengeteget kell fogalmaznom írásban - de azokat is már-már kényszeresen újra és újra átnézem, a vesszőket, mindent, de sokszor nyomtatás után mégis találok hibát.

2014. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!