Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy amióta pszichol...

Normális, hogy amióta pszichológushoz járok, még rosszabbul érzem magam?

Figyelt kérdés
Nem voltak még sok alkalommal,de stresszesebb lettem,úgy érzem nagyok az elvárásai,folyton sírhatnékom van stb. Agorafóbiával,szociális fóbiával,pánikrohamokkal mentem hozzá,már másodjára elvárta,hogy egyedül és gyalog menjek hozzá,emberek közt,a város zajában.Keddenként járok,de már ma is ment a gyomrom,ha arra gondoltam,hogy pár nap múlva újra fel kell keresnem.

2014. jún. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Normális. Az, hogy meggyógyulj ilyesmivel, rohadt kemény munkát igényel tőled. Szembe kell nézned a félelmeiddel, ami nagyon nehéz. Hogyha örökre hagyná, hogy a komfortzónádban maradj, sohasem gyógyulnál meg.

Teljesen normális, hogy küzdesz, de aztán meg fogod látni, hogy egyre könnyebb lesz.


Azt viszont, hogy túl gyorsnak érzed a tempót, nyugodtan megmondhatod neki.

2014. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

normális. én is így voltam az elején, bőgtem az alkalmak után órákat...

nos, azóta lekopogom, de sokkal jobban vagyok. :) megszűntek a pánikrohamaim, szorongásom, rémálmaim...stb.

2014. jún. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!Akkor már csak melóznom kell tovább :) Érdekes,én soha nem gondoltam volna,hogy ide jutok,annyira erősnek éreztem magam lelkileg,nem is én vettem észre,hogy gond van.Valószínű így még pluszban idegesítem magam.
2014. jún. 29. 18:22
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ugyanezek a tüneteim....

Még dolgozni sem tudok miatta.

2014. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!