Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megéri antidepresszánst vagy...

Megéri antidepresszánst vagy nyugtatót szedni?

Figyelt kérdés
Meglehetősen nem érzem magam túl jól, gondok vannak és elég sokszor vagyok nagyon rossz kedvű emiatt és hajlamos a depresszióra. A probléma okát sajnos nem tudom megszüntetni csak majd idővel.

2014. jún. 29. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mennyire kell. Én szedtem, mert nagyon-nagyon szükségem volt rá. A leszokás se olyan vészes, mint mondják.
2014. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szioka,én szedtem egy évig napi két xanax, meg 3hónapig antidepresszánst nem voltam rá szokva de sajna nem is segített semmit. minden fejben dől el:-)
2014. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor mikor már fizikálisan is depressziós leszel,akkor érdemes,de vigyázz mert könnyen függővé tehet és nem kellemes leszokni róla.

Szóval idővel megoldódnak a gondok? Akkor tudod mit csinálj? Foglald le magad,vállalj túlórákat,próbálj valami hasznos hobbit szerezni amiben jó vagy és büszke is lehetsz magadra,szóval foglald le magad.A depressziónak vannak testi tünetei is akkor igen is érdemes szedni,gyakorlatilag olyankor akármi történhet veled egy közömbös nyugodt ember leszel és nem tudnak még fel idegelni sem.

2014. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak súlyos depressziónál, ahol sok a szomatikus tünet, ott javasolt.
2014. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem!!
2014. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!