Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
Napokig nem aludtam össze vissza vert a szívem elmondttam az orvosnak ezeket és hogy megszünt a munkahelyem,rudotelt-ből hármat kellet,nebilet-ből felet kellet szednem amikor visszamentem megnézte a pulzusom és azt mondta már kettesével szedjem a rudotelt.De azóta csak rosszabb lett kezdődik az aligalváss és Elég valószínű hogy pánik beteg vagyok (szerintem) légszomj stb de nálam ez 16 évesen kezdődött elég nagy trauma hagyjuk is.. ilyenkor fáj a melkasom.félek hogy azt hisszi csak a gyógyszermiatt mennék és azt hinné függő vagyok...De már kicsinálok othon mindenkit... bocsi a helyesírási hibbákért meg az elgépelésér de remeg a kezem...
2014. jún. 30. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichiáterhez, ő írhat gyógyszert, már ha eddig a háziorvosodnál voltál...
2014. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ott fizetnem kel ? milyen árban dolgoznak?
2014. júl. 1. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak szakrendelések... lakóhelytől is függ a magánpraxisban megszabott ár, keressen rá....
2014. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!