Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy leérettségizte...

Lehetséges hogy leérettségiztem, és elmúlt ezzel a pánikbetegségem is?

Figyelt kérdés

Az írásbelim előtt herpesz jött ki rajtam, ami kijöhet ugye a stressztől is. Hozzáteszem eddig soha nem volt herpeszem!

Aztán jól voltam, szóbeli előtt egy hónappal kijött a pánikbetegségem is, ami szintén soha nem volt. Elkezdtem pszichiáterhez járni, ahol tanultam autogén tréninget, légzésgyakorlatot, segített is minimálisan... Szóbeli előtt három nappal találtam rá a brandenburg neuro tablettára amit szedek is azóta, de félek hogy csak a tabletta miatt múlt el, (ugyanis azóta semmi bajom szerencsére) nem pedig azért mert megvan az érettségim. Szerintetek? Azóta egyébként 8 napja szedem a tablettát, és 6 napja van meg az érettségim. Szóval előtte 2 nappal kezdtem el szedni.

19/L



2014. jún. 30. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, de azért beszéld meg a dokiddal. Mert ha már elkezdtél szedni egy gyógyszert, 1-2 hét után nem jó abbahagyni hirtelen, mert rosszabb lesz, mint elötte, hiába nem az javította az állapotod, hanem az érettségivel függ össze, de már hozzászokhatott a szervezeted a bogyóhoz. Szóval, beszélj a dokiddal.
2014. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem gyógyszer, hanem vitamintabletta. az orvosom pedig azt mondta, hogy ez mint csak placebo. és hogy nem segítenek semmit kb amit nagyon remélem mert akkor tudom hogy meggyógyultam
2014. jún. 30. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ezzel az "orvosom azt mondta" dologgal kevertek be. Ha a gyógyszert pszichiáter orvos írta, akkor a betegséged valós volt, és nem hagyhatod el a gyógyszert. Ha az "orvosod" a háziorvos volt, aki csak kísérletezett picit egy nyugtató, vitamintablettával, akkor hallgathatsz rá, mert ő tudja, miért csak azt adta. Gratulálok az érettségidhez.

2014. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az érettségi miatt múlt el. Én is így szoktam lenni az egyetemen a vizsgaidőszakban. Szüntesd meg a probléma forrását és akkor elmúlik az egész. Így működnek a mentális betegségek.


Gyógyszert pedig a helyedben nem szednék, főleg nem ilyen fiatalon.

2014. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A valódi pánikbetegség azért nem ilyen egyszerűen működik... de ez csak az én személyes véleményem. Gratulálok az érettségidhez :)
2014. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a tablettát nem az orvosom írta fel, ő nem hisz a gyógyszerekben. Én vettem magamtól, és kezdtem el szedni, mert azt olvastam róla hogy csak természetes anyagok vannak benne, amik vitaminok.
2014. júl. 1. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
A saját magad kúráját akkor hagyod abba, amikor akarod. De jobb mielőbb. Még ezekkel a vitaminpótló szerekkel is tudsz ártani magadnak. Cs pl: mert nem tudod a mértéket, és elhiszed, amit a TV ben mondanak róla. Én így jártam a Magne B6 nevűvel. Soha többet ilyen naturát...
2014. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért, mi történt a magne b6-tól?
2014. júl. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!