Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a pánikbetegs...

Lehetséges, hogy a pánikbetegség/szorongás elmúlt magától?

Figyelt kérdés
Ma egész jól érzem magam, semmi szorongás semmi pánik, megtörténhet az, hogy gyógyszerek nélkül, orvos nélkül elmúlt magától?
2014. márc. 30. 10:57
 1/3 anonim válasza:
Én 14. éve vagyok súlyos pánikbeteg! Nem akarlak elkeseríteni, de saját tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy orvosi segítség nélkül egyik napról a másikra nem fog elmúlni! Persze lehetnek átmeneti tünetmentes időszakok, akár hetek-hónapok is, de ha nem kezelik, sajnos visszatér!Nekem ez a tapasztalatom. Elmúlt 2 évre, és egyszer csak hirtelen minden kezdődött előlről!Nem tudom mióta küzdessz ezzel a betegséggel (mert ez igenis betegség, pedig az ember környezete nagyon sokszor csak "hisztinek" titulálja sajnos) Ha esetleg segíthetek valamiben 14 év "pánikkal a hátam mögött" ami még mindig tart, de már tudom kontrollálni évek óta, írj nyugodtan privátban, kérdéseidre szivesen válaszolok! Sok sikert kívánok a gyógyuláshoz, hátha Neked tényleg magától elmúlt.......
2014. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dianetika könyvben le van írva, hogy mitől vannak irracionális viselkedéseink, pszichoszomatikus betegségeink és mi a megoldás.
2014. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Vagy nem is voltál pánikbeteg.
2014. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!