Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte minden éjjel holdkóros/...

Szinte minden éjjel holdkóros/alvajáró vagyok. Egyre jobban zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiskorom óta alvajáró vagyok. Nem csak járkálok, hanem beleképzelem magam egy adott szituációba,s nehéz onnan kizökkenteni. Nagyon agresszív is vagyok ilyenkor. Van amikor emlékszem, hogy mit csináltam előző éjszaka (vagy akár délután ha elalszom pár órára ). Ébredtem már padláson,íróasztalon,csak,hogy a durvábbakat említsem. Jelenleg ruhaboltban dolgozom,szinte minden éjjel arra ébredek,hogy ülök az ágyamon és "csomagolom az ingeket ",de valójában csak az ágyneműmet. Ilyenkor Ilyenkor kell 1-2 perc mire magamhoz térek, majd kínomban nevetek magamon. A csalátagjaim is tudják ezt a tulajdonságomat ,hiszen többször élték /élik át mind a mai napig velem ezeket a dolgokat.

Járok pszichiáterhez szorongásos depresszió miatt,de ő nem igazán foglalkozik ezzel az éjszakai dolgokkal. Sokszor van alvászavarom, tehát nehezen alszom el.

Hova forduljak segítségért? Félek, hogy a későbbiekben durvább dokgokat is csinálhatok.


18/F



2014. júl. 1. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pszichiátert kellene váltanod -sőt, inkább pszichológust kellene keresned- ,meg elmenni egy alváskivizsgálásra, mert ez így tényleg nem igazán normális
2014. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!