Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Mit csináljak most?

Pánikbetegek! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Rettenetesen szédülök, mintha álmodnék(vagy valami filmbe lennék) olyan, remegek, halálfélelmem van, nagyon rossz. Tuti pszichés, mert pánikbeteg vagyok és mindig ez van, de nekem ezek a rosszullétek akár egy óráig is eltartanak. Már egész nap szorongtam csak most jött ki. Elszívtam egy cigit (most nem kérem a letolást), de nem hiszem, hogy attól, mert már napi szinten cigizek egy ideje. Szóval ez tuti pszichés. Mit tegyek, hogy gyorsan jobban legyek?

16L


2014. júl. 1. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Énis pánik beteg vagyok, főleg akkor pánikolok ,hogy ha valamim fáj na meg ha betegségről van szó meg ha rosszul vagyok. Szorit a melkas szédülés stb...

Próbálj meg megnyugodni, lefeküdni pihenni. Lehet a frontól van ez most veled meg rá stresszelsz. Énis szédűltem ma meg nagyon fájt a fejem. Próbálj megnyugodni igyál sok folyadékot.

2014. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de nem hiszem, hogy attól, mert már napi szinten cigizek egy ideje. Szóval ez tuti pszichés."


Pedig a cigi teszi. Nagy kár, hogy rászoktál.

2014. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia hulyeseg nem a cigi teszi. Hidd el nekem a panik rohamod kb 15-30 perc alatt elmulik nem tarthat orakig. Csak a roham utani szorongas miatt erzed azt hogy olyan sokaig tart. Ha legkozelebb ilyet erzel probalj megnyugodni ugy hogy figyelsz a legzesedre nehez lesz elsokorben de vedd a levegot 4mpig aztan tartsd bennt 4mpig aztan fujd ki 4mpig es ne vegyel levegot 4mpig! HATASOS pszichologus tanitotta nekem. Illetve a gondolataidat le kell tudni foglalni. Ha szedulsz akkor egy pontot nez ki a falon ahol a ket fal osszeer es kepzelj oda egy polcot aztan azt hogy a polcra mit tennel es igy tovabb. Es hidd el megnyugszol. Lepkedj nagyon lassan vagy kortyolj vizet nagyon lassan ezek is jo megoldasok.
2014. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!