Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! A családotok...

Pánikbetegek! A családotok hogyan viseli a betegségeteket?

Figyelt kérdés

Az én szüleim nem igazán akarják elfogadni,hogy ilyen jellegű problémáim vannak.

Semmi bajom nincs, amíg nem kell kimozdulni a lakásból, de itt van a jó idő és már már abnormális, amit én csinálok.

Csak akkor érzem magam biztonságban, ha a táskámban ott lapul egy üveg gyógytea.



2014. máj. 2. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor pánikbeteg voltam, a férjem közölte, hogy szerinte csak hisztis vagyok, és olyan, hogy pánikbetegség nem létezik, különben is csak nőkre jellemző, stb.

(Azóta elváltunk, nem csak emiatt...)

2014. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én családom nagyon megértően, segítően kezelte. Bár biztosan ők sem örültek a betegségemnek.

Megkérdezhetem, milyen gyógytea van a táskádban, és mi célból?

2014. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy jó erős nyugtató tea és orbáncfű.
2014. máj. 3. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
engem a családom semennyire nem ért meg. sőt anyám még folyamatosan csesztet is szedjem már össze magam, meg mindenkinek vannak problémái, ne sajnáltassam már magam. ettől nekem csak rosszabb lesz... akárhányszor elhatároztam, hogy na most szembenézek a betegséggel és legyőzöm, mindig rosszul lettem és kudarcként éltem meg. lassan már a házból se tudok kimozdulni mert már a gondolattól rosszul vagyok. senki nem támogat és így csak mégjobban úgy érzem, hogy teher vagyok számukra:/
2014. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kiprovokálják álandóan.Ballatonba félek bójáktól,kis hajóktól erre megfog a tesom és elkezd a bójához cipelni én sikitok kapálozok a pluzusom az egekbe szökik ö meg jót röhög rajtam.A masik hogy nem bir hogy lefognak erre lefog én tök osszul vagyok prditok rángatozom es ezerrel ver a szivem frászt kapok és kétsége esek na szóval bepánikolok és ekkor azt mondja hagyam már abba nem vagyok normális.Akkor minek fog le?Ha élvezik hogy szekálnak de azt nem fogják fel hogy én ettől bakatanok...:(
2014. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszul irtam bem a bójáktol meg a hajoktol felek hanem mindentöl ami eltünik a vizbe és nem látom az alját...
2014. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apám egy narcisztikus barom, és azt hiszi, hogy csak azért "találtam ki" a triggreket, hogy ő ne csámcsoghasson minél hangosabban.
2019. febr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!