Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit lehetne ez...

Szerintetek mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Mostanában rászoktam arra, hogy madzaggal elkötöm a heréimet és ordibálok neki. Már függő is lehetek, mert mindig viszek magammal egy madzagot és ahol vagyok éppen elmegyek a wc-re és ott úgymond ,, beszélgetek" vele. Szerintetek muszáj pszichológushoz elmennem ezzel?
2014. júl. 2. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó lehet!

Megnézném, tölts fel videót!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDD

2014. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen bunkó? Én segítséget kérni jöttem ide nem azért, hogy nézzék!
2014. júl. 3. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi, azt hittem ez valami vicc...

Ebben az esetben egy szexuálpszihológust ajánlanék neked...

Mindenképp menj el, mert ez nem normális dolog, ott megtaláljátok a lelki okait, hogy miért érzel késztetést erre..

2014. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De olyan, jó, hogy uralom a heréimet és amikor ordibálok velük akkor én írányítom őket, de tudom ez nem normális azért is szeretném megszüntetni.
2014. júl. 3. 23:33
 5/5 Zoé1919 válasza:

Szia.

Nem igazán tudom, hogy ezt most hogyan képzeljem, mert ugyanis lányka vagyok, de szerintem ez nálad csak egy ideglevezető szokás lehet, ami minden normális ember életében jelen van. Azt tanácsolom, hogy próbálj elszakadni tőle, s az űrt valami más streszz levezető módszert keresni magadnak.

Ha nem megy, akkor lehet, hogy szakértőt kellene megkérdezni erről, mert szerintem itt nem tudnak olyan komolyabb segítséget nyújtani.

Addig is ne foglalkozz a primitív emberekkel, akik csak ugatni tudnak.


14/L

2014. júl. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!