Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rá okom hogy emiatt...

Van rá okom hogy emiatt idegeskedjek? Pánikbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Több mint egy fél éve regisztráltam egy legális fizetős filmnézős oldalra. Azt hittem az oldal ingyenes, mert az emailt, szül évet, az országot kellett megadnom. De miután beléptem az oldalra és bármit próbáltam megnézni mindig behozott egy olyan ablakot h. aktiváljam az előfizetést. A profilom inaktív és nem tudok rajta megnézni semmit. Az oldalról nem tudom törölni magam. A regisztráció után van egy űrlap ahova beírhatnám a szem. adataimat de nem írtam be. Kérhetnek-e tőlem pénzt? Van félnivalóm? Ha több mint egy fél éve nem kértek akkor ezután sem fognak? Kisé kétségbeestem és megijedtem miután egy ilyen oldalra regeltem.
2014. júl. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már legalább 3x tetted fel. Inkább szedd a gyógyszeredet.
2014. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is mintha olvastam már volna ugyanezt..

Ilyenek miatt Én nem aggódnék a helyedbe!

Bankszámla számot is megadtál, hogy ennyire aggódsz?

Ha kiküldenek egy levelet házhoz akkor visszaírsz, hogy tévedés történt stb....

(Orvost(pszichyáter) keress fel, ha ilyen problémákon felakadsz..)

2014. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg bankszámla számot, és a lakcímemet sem.
2014. júl. 7. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj be valami kamuadatokat... egyébként guglizz rá hogy ingyenes online filmek és máris kiad olyanokat amihez még regisztrálni se kell..
2014. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Akkor nem értem tulajdonképpen miért idegeskedsz ezen?

Kifejtenéd?

Nem tudnák a lakcímed, bankszámlaszámod, akkor honnan vonnak le pénzt, vagy, hogy keresnek fel???

Kicsit zavaros az ügy...

2014. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!