Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem lelem örömöm semmiben?

Miért nem lelem örömöm semmiben?

Figyelt kérdés
Régen mindig annyi minden érdekelt.Olyan zenét hallgattam,filmet néztem ami az érdeklődési körömhöz kapcsolódott. Ha jöttek vendégek, előtte egész nap nagy lelkesen takarítottam. Most meg egyszerűen nem találok olyan zenét ami tetszene, nem találok olyan filmet ami lekötne, úgy érzem nincs erőm semmit sem csinálni, hajat se mostam 2 hete, egész nap fáradtnak érzem magam pedig egész nap ülök. Minden ami érdekelt, most már nem. sőt, szinte semmi sem.
2014. júl. 8. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

azért vagy fáradt mert nem csinálsz semmit,nem hogy mennél sportolni vagy ilyesmit

ja és moss hajat.)

2014. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Erre a fizikai munka gyógyír. Keress valami alkalmi fizikai munkát.
2014. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zakos válasza:
Nem a munka a gyógyír erre, ez hülyeség. Ez mind pszichológia.
2014. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
mondom fizikai munka jó rá - és ez pszichológia
2014. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zakos válasza:
A munka nem pszichológia!!! Viszont rendszert ad a napjaidnak, aminek most előnyét veheted.
2014. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!