Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressztől akkor is fogyhato...

A stressztől akkor is fogyhatok, ha amúgy rendesen eszem?

Figyelt kérdés
Ha stresszes vagyok, gyakran elfelejtek enni, vagy csak nem eszem annyit. Most is ilyen időszakom van, de figyelek rá, hogy rendesen egyek, esetleg kicsit még többet. Lehetséges, hogy az anyagcserém valahogy mégis úgy működik ilyenkor, hogy fogyok?
2010. jan. 7. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól látod, stresszre megváltozik az anyagcsere is.

De attól is fogyhatsz, hogy jobban "pörögsz".

Próbálj MagnaB6 ot szedni, mert nem lesz jó vége a túlzott stressznek.

2010. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, szedek magnéziumot. korábban magneb6-ot is szedtem, aztán béres magnézium tablettát, most meg egy amerikai gyártónak a szuperkészítményét :)

ezen kívül szedek még A és D vitamint, b6-ot, és propolisz rágótablettát. szoktam szedni vasat is, de az most elfogyott épp :S

mindezt azért, hogy ne legyek beteg, mert az utóbbi időben néha gyengének éreztem magam, de ma is pl. megszédültem, mikor guggolásból felálltam :S

2010. jan. 7. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A sok negatív stressz a fogyáson kívül egyéb fizikai problémákat is okozhat. Ha úgy érzed, nagyon stresszes életmódot folytatsz, javasolnám, hogy készíts magadnak stresszkezelési tervet. Ez bármi lehet, aminek segítségével le tudod vezetni/fel tudod dolgozni. Akár napi 10 perc meditáció, rendszeres sport, valami kreatív tevékenység amit szívesen csinálsz stb.
2010. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!