Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? El fog múlni?

Mi ez? El fog múlni?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan rossz kedvem van, nem találom az okát, meg folyamatosan agyalok valamin.. Évzáró után kezdődött, utána jobb lett, most voltunk nyaralni, azóta megint. Tegnap beszéltünk pár barátommal, az idő alatt teljesen jól éreztem magam, nevettem egy csomót, de amint elmentek, megint ilyen szomorú lettem a semmitől és ez nagyon sz*r. Ez ilyen serdülőkori depresszió lenne? Ugye elmúlik majd?

2014. júl. 10. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:
*15/f
2014. júl. 10. 13:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te sem tudod az okát, akkor igen, ez csak egy kis serdülőköri hangulatingadozás. Nekem is volt, néha azt hittem, soha nem múlik el, pedig csak pár óráig tartott, de természetesen elmúlik, szóval minden rendben van, ne aggódj. Ez egy természetes folyamat.

18/L

2014. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már pár napja ilyen, nem baj? Nagyon remélem, hogy elmúlik, mert még sosem volt ilyen. :)
2014. júl. 10. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!