Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak szakemberhez, vagy...

Forduljak szakemberhez, vagy elfog múlni a depresszióm?

Figyelt kérdés
Már 2 éve vagyok depis, nem járok nem megyek semerre a bolton kívül, ez részben a gyerekek miatt is, meg a férjem miatt, nehezek a mindennapok, sokat veszekedünk szinte állandóan, teljesen el is hanyagolom magam, a szexuális életünk is egyenlő a 0-val, semmihez sincs kedvem, szívem szerint fel sem kelnék, internetezni szoktam, de a férjem ezt is a szememre veti. Már nem bírom így tovább. Tegnap már majdnem elkövettem egy hülyeséget mérlegeltem s végül nem tettem meg. Egyik gyermekünk beteg súlyosan fogyatékos és gyermekkori autizmussal él, folyamatosan minden másodpercben figyelni kell nem szabad magára hagyni mert veszélyes, ő a nagyobb de még ő sincs 5 éves. Amióta ő meg van azóta vált ilyenné a kapcsolatunk ment tönkre az életünk sajnos ezt kell mondjam, már újszülöttként is kriminális volt, diagnózist az év elején kaptuk csak, addig nem tudták mi van vele. Már az óvi is jelezte, hogy nem bírnak vele, veszélyes túl gyors, agresszív éppen tegnap mondták meg. Nem tudom mit tegyek, segítség nincs. A férjemmel nem lehet semmit megbeszélni, barátkozni már évek óta nem barátkozom senkivel, eddig azt hittem erős nő vagyok, de már nem.

2014. máj. 8. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Gondolj Jezusra, hogy o mennyit szenvedett. Te is bird ki
2014. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem depresszio, csak "sima" rosszkedv, magányos sav. Próbálj meg valami hobbyt keresni.
2014. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Nem lehet javítani a helyzetén? Valami foglalkozással? Vagy otthon is akár valamivel?

Nem tudod a férjedre bízni kicsit, amíg elmennél sétálni v valami? V nagyikra?

2014. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3 gyerek van abból az egyik állandó 1 felnőtt figyelmét igényli nem túlzok minden másodpercben, nagyik nem tudják felvállalni apa dolgozik délután hazaér mindig panaszkodik, hogy semmit nem tud csinálni a gyerekektől, én vagyok a hibás mindenért szerinte, mert 3 felé nem tudok futni.
2014. máj. 8. 12:53
 5/21 anonim válasza:
Mindenki megtörhet idövel, plàne ekkora sullyal a vàllàn. Keress fel szakembert, hidd el, rengeteget tud segiteni, tudom mert ugyanebben a helyzetben vagyok sajnos én is.........Sajnos többet nem tudok mondani.
2014. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A férjemre sem tudom hagyni őket, mert ő se tud háromra egyszerre figyelni, kb másfél éve tragikus a helyzet az autista gyermekkel, nem javul, sokkal rosszabb lesz napról napra.
2014. máj. 8. 12:55
 7/21 anonim válasza:
91%

intézetre nem gondoltatok?

gondolom így a másik kettőre se jut ide, és te sem bírod egyedül...

2014. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
91%
"semmit nem tud csinàlni" De! Jàtszani a gyerekével, miutàn az övé is!
2014. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én gondoltam rá, és szakember is javasolta, de a férjem hallani sem akar róla, azt mondta, hogy amíg ő él, addig a gyerek nem kerül intézetbe. Jó apa mert segít sokat, de minden figyelmet a sérült gyermek kap, felváltva futunk utána, hol a kerítés tetejéről szedjük le, hol a wc-ből vesszük ki, hol a wc kefét nyalja, mindent a szájába vesz, állandóan meztelenre vetkőzik, magas helyekre mászik fel, agresszív mindenkivel szemben.
2014. máj. 8. 13:01
 10/21 anonim válasza:

PEdig az lenne a jobb megoldás, főleg hogy te tiszta rosszul érzed magad és ahogy látom főleg a beteg gyerek miatt.


Most a párod segít vagy nem? Mert előző kommentben nem, most meg igen.

2014. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!