Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm hangojat hall....

A barátnőm hangojat hall. Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

A barátnőm hangot hall hogy tegye meg ezt tegye meg azt.

De ezek nem ilyen kicsi dolgok.

Már egyszer megpróbálta ölni a lányát ki ajarta dobni az ablakon. Egyszer pedig a "hang" azt mondta neki hogy szúrja le a gyereket, ezért kidobott minden kést.

A pasija egyszer azt álmodta hogy a fejéhez nyom egy párnát a barátnöm mintha megazeretné fojtani. A barátja felébredt és a barátnöm már fel volt ébredve és kérdezte hogy mivan. Egyszer pedig arra ébredt a barátja hogy figyeli, ezért ki ugrott az ágyból(a barátja) erre a barátnőm vissza feküdt.(ezt a pasija mesélte nekem).

És ebbe az a legfurább hogy az egyik testvére is halja ugyan azt a "hangot".

Van egy kissebb testvére is a huga.

A barátnőm pasija azt mondta hogy egyszer ráorgott a legfiatalabb lány, és valami érthetetlent hadobált. Az anyjuk egyszer késsel rontott neki a férjének, pedig túl nyugodt semmin nem húzza fel magát.

Ez nekem fura.

Nem tudtam hova írjak.

De kezdek aggódni hogy elvannak átkozva vagy szellem,démon szálta meg őket.

Csak úgy utólag irom nemhiszem hogy ide tartozik de az anyjuk járt régen valami szekta féleségbe.



2014. júl. 12. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egészen egyszerű, mezei, sajnos kezeletlen skizofrénia. A skizofrénia örökölhető, és valószínűleg az egész család ebben szenved.

Pszichiátria és gyógyszeres kezelés, ezekkel a veszélyes tüntetek megszüntethetők. Sajnos soha nem lesz az asszony a régi, de legalább nem fogja megölni a férjét sem vagy másvalakit, vagy magát...

2014. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek: nem démon, hanem skizofrénia. Az a baj, hogy nincs betegségtudatuk, van helyette viszont üldözési mániájuk, és nem hajlandók orvoshoz menni. Pedig utasítás szerint rendszeresen szedett gyógyszerrel teljesen tünetmentesen élhetnek úgy, mint bárki. Beszélj a barátnőddel, és vidd el pszichiáterhez, mert ön-és közveszélyes lehet, és a leírtakból úgy látom, hogy ő maga is tudja, hogy valami nem stimmel, tehát ő hajlandó lesz kezeltetni magát, nem akar kárt tenni a gyerekében.
2014. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is skizofrénia, de én a helyében sürgösen orvoshoz fordulnék míg nem tennék valami kárt valakiben vagy saját magamban! Próbáld őt is meggyőzni az ő és mások épsége érdekében!
2014. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!