Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Meddőség miatt hagy el a párom és egyre inkább gyűlölöm a gyerekeket,akik semmiről sem tehetnek.Van valakinek ötlete,mit csináljak?
2014. júl. 14. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
gyűlöld inkább a párod, mert ekkora kretén, ő tehet róla, hogy nyomorultul vagy, nem a gyerekek. Keress szakembert
2014. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérlek figyeljetek rám egy picit,mert nagyon szarul vagyok.
2014. júl. 14. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni, hogy mennyire biztos az, hogy meddő vagy? Csak mert a barátnőm is azt hitte magáról (több orvos állította, hogy meddő) és nyolc év próbálkozás után egyszer csak beütött a csoda, már fél éves a gyerekük.
2014. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

A párod tudta az elején, hogy meddő vagy, vagy időközben derült ki?

Az örökbefogadás mint opció nem merült fel?

Illetve bocs, hogy direkt rákérdezek, de a meddőséget ki állapította meg? Mi az oka? Mesterséges megtermékenyítéssel sem működne?

2014. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Meddőség miatt? Ha ezért elhagy, akkor előbb utobb vállás lett volna akkor is ha nem vagy meddő. Ha szeret ilyenért nem hagy el. Megoldás mindenre van, pl. örkbefogadás Keress egy normális pasit..
2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Több éves kezelés sorozaton vagyunk túl.

Természetesen tudta,hogy gond van velem az első pillanattól fogva.

Örökbe fogadás fel sem merül,mert sajátot akar.

Elege lett,amit megértek.

Ettől még megborultam lelkileg.

2014. júl. 14. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetés kell neked. Ha van kedved, írj rám.
2014. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha a teremtés koronája tudott a meddőségről az elejétől fogva, akkor ez eléggé gerinctelen dolog, hogy erre hivatkozik.

Mit tegyen? Fogadja el a "párja" döntését, és találja meg azt a férfit, akivel azonosan gondolkodnak erről a témáról.

2014. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elhagy, nem szeretett igazán soha, csak kellett volna valaki, aki gyereket szül neki. Mit csinálj? Örülj, hogy elhagyott, ne görcsölj a témára és keress olyan férfit, aki nem szeretne gyereket. Hidd el, örömmel fognak jelentkezni.
2014. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szívből sajnálom, de -ahogy előttem is írták- jobb így, mert ez a férfi csak magát szereti. Én egy kicsit más helyzetben voltam: a férjem nem akart 2. gyereket és azért volt nagyon bunkó. Külön is éltünk egy darabig. Csak vigasztalásképpen: Sok férfi egyedül neveli a gyerekét vagy gyerekeit és ha ilyen párt találnál, akkor mindenki boldog lehetne: Te, férfi és a gyerekek is! :-) Csak túl kell valahogy jutnod ezen az egoista pasin!
2014. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!