Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti éreztétek már úgy hogy...

Ti éreztétek már úgy hogy elszúrtátok az életeteket?

Figyelt kérdés
Mostanában elég rosszul érzem magam. Nincs párkapcsolatom munkám se úgy érzem rosszul választottam rossz szakra mentem protekció nélkül lehetetlen itt elhelyezkedni. Ha városra mennék ott sem biztos hogy találnék munkát.
2014. júl. 20. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Amikor a legalján voltam akkor is csak küzdöttem és a jövőmre koncentráltam. A múltat úgysem lehet megváltoztatni. És mindig kerestem az apró örömöket, mindennek örültem, ami jutott az életben. Rossz szakot választottál, hát valami hasznosat közben csak tanultál, biztos nem volt teljesen haszontalan az egész. Tanulj ki valami más munkát, ha tényleg reménytelennek érzed. Regisztrálj pár társkeresőn. Valamit lépj. Ilyenkor lépni kell és reménykedni.
2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, közel 50 évesen már elég egyértelmű.
2014. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én éreztem így, illetve most tök így érzem. Azzal szúrtam el, hogy evészavarral, meg más egyébbel pszichiátriára kerültem. De fel kell állnom, tudom. Az egyetemen, ahol most vagyok már nem becsülnek a pszichés gondjaim miatt, hiába a sok jó jegy, meg konferencia, meg publikáció, nem tartanak terhelhetőnek, mert azt hiszik az egyetem, meg a tudományos élet váltotta ki belőlem a gondokat..., így nem bíznak rám semmi felelősségteljeset. De jövőre tiszta lappal tovább állok mesterképzésbe.


Szóval úgy kell tenni, ahogy az előző írta.

2014. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többször is elszúrtam valamit, de nem mondanám, hogy az életemet. Amíg élek, mindig mindent újrakezdhetek, próbálhatok,tanulhatok belőle. 45 éves vagyok.
2014. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most igen:D

De szerintem ez csak tini depresszió lesz,végül is még el se kezdtem:D

17/l

2014. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!