Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mar most teljesen ki vagyok...

Mar most teljesen ki vagyok bukva az egyetemtol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnek egyetemet vegezni, de miota tema lett, azota mindig akadalyokba utkozom.
2014. júl. 26. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mik azok az akadályok? Nehéz így válaszolni.

A tanulással van gondod? Kikészített a középiskola?

Gondold át, milyenek a jegyeid (számít, hogy mennyire erős iskolába jársz), mennyire bírod a terhelést. Nem úgy kell majd tanulni, mint a középiskolában (jobb lesz szerintem). Ha úgy érzed pihenj előtte egy évet (felvételizz és utána legyél passzív) és utána nagyobb lendülettel kezdhetsz neki.

Félsz, hogy nem vesznek fel?

Vagy a családi háttérrel van a gond? Nem engedik, hogy egyetemre menj? Vagy pont, hogy elvárják, de te nem szeretnéd?

Ha kicsit többet írsz, akkor jobban tudok segíteni.

2014. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással garantálom, hogy az első szemesztert sem éred meg. Tényleg nem rosszindulatból mondom: sürgősen lazíts!
2014. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!