Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos gépfüggőség ellen tippek?

Súlyos gépfüggőség ellen tippek?

Figyelt kérdés
Ezt abból gondolom hogy kimegy a kocsmába és laptopot visz magával, napi 10-12 órákat ül a gép előtt és a legszörnyűbb hogy letagadja és minket mond gépfüggőnek. Még ha ez nem lenne elég óriási pénzmennyiséget költ online játékokra csak hogy előkelő helyen legyen és persze ezt is letagadja. Egyszer mesélte, hogy álmában is gépezett. Tippek, hogy mit tegyek?

#gép #gép világa #örök ghéép
2014. júl. 26. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Az egyik haveromról van szó szerintem gépfüggő.
2014. júl. 26. 20:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat a haszontalan válaszomra,de olyan jót mosolyogtam azon,hogy;"egyszer azt mesélte,hogy még álmában is gépezett". :D behalok :D

A viccet félretéve,nemhiszem,hogy te bármit is tudsz tenni. Szembesíteni kell vele,meg kell neki mondani,akár fenyegetni,zsarolni,hogy ez nem okés,és,hogy a saját érdekében,legalább mikor társaságban van,hadja abba. Ha ez sem segít,húzd ki a wifit,guberáld meg a gépét,ha egyedül vagy. Mást nem tudsz tenni,max nem találkozol vele addig,amexdig nem döntötte el,hogy a haverjai vagy az élete végéig ráragadt kockaság,és egyedül marad.

2014. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*a fontosabb
2014. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki sportfüggő azt meg a sportról kellene leszoktatni?
2014. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó,de a sport egészséges. Az nem normális,hogy állandóan a gépet nyomja,és nincs társasági élete.

#1-es voltam

2014. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: A túlzásba vitt sport abszolút nem egészséges. Ha már felnőtt korú az a gépfüggő személy, akkor nincs joga senkinek se beleszólnia abba, hogy teszi tönkre a szervezetét.
2014. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Oké,azt aláírom,hogy a túlzott sport nem egészséges,de a kérdező "haverja" sem az. Gondolom azért írta ki a kérdező ezt a kérdést,mert segíteni akar az ismerősének. Segíteni persze lehet,de ráerőszakolni én sem akarom.
2014. júl. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!