Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt hogy lelkileg...

Miért érzem azt hogy lelkileg van rajtam vagy több ezer tonna?

Figyelt kérdés
Úgy érzem összeroppanok.
2014. júl. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem. :-S


Gondolom azért érzed ezt, mert sok minden történt Veled az utóbbi időben, vagy a múltban, amiket akkor talán elfojtottál, de most már túl sok és nem bírod a súlyát, vagy sok stressz ér, attól is lehet ilyen érzése az embernek.

2014. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, max együtt érezni.

Én is így vagyok, 4 gyerek egyedül nevelem őket. Költözünk, suli, ovikezdés, stb....

2014. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok.Kár hogy ilyen emberekből van a kevés! :(
2014. júl. 27. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

1. válaszadó vagyok.


Ha szeretnél beszélgetni, megkereshetsz privátban. Nem tolakodni szeretnék, csak szeretek segíteni.

2014. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert nem tudod kiadni magadból. Jó lenne ha tudnál valakinek beszélni róla, furcsa módon már az is segíthet. Ha a környezetedben nincs olyan ember, akinek meg tudnál nyílni, keress egy szakembert vagy egy csoportot. ( vannak tematikus csoportok is, amikor ugyanazzal a problémával küzdő emberek beszélgetnek szakértő kísérettel).
2014. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!