Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáternek mindig igaza...

A pszichiáternek mindig igaza van? Azt mondta, hogy sosem leszek boldog a férjemmel, jobb lenne, ha elválnék.

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 22:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok információ
2014. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

1 A pszichiáter is csak ember, tehát tévedhet..

2 Viszont nem dobálőznak ilyen súlyos szavakkal csak úgy..

3Honnan tudjuk?

Semmit nem mondtál, hogy miből gondolta ezt, és miért jársz pszichiáterhez...

2014. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
66%
A pszichiáter nem egy látnok vagy médium, ugyanolyan egyszeri ember mint bárki, aki könyvből megtanult dolgokat, amit szntén egy másik ember ír, aminek a fele sem biztos, hogy úgy van, ahogy gondolta.
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Nem ès szerintem bele se szolhatna kiveve ha van pluszban pszichoterapeuta vegzettsege.. èn is jarok de nem mondott semmi hulyeseget,ird le amit neki mondtal akar privatban is
2014. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
78%
Egy jó pszichiáter nem mondja, hogy menjél jobbra vagy balra...csak folyamatosan beszéltet, "rávesz", hogy végiggondold mit is akarsz...keress másikat is szerintem mielőtt válsz
2014. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy ő akar téged?
2014. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%
A pszichoterápiának része kell legyen hogy Te találd meg a megoldásaidat az életedre a terápia során. Hiszen a Te életed nem a pszihiáteré. Sajnos ez egy hiányzó dolog legtöbbször a terápiából. Járj inkább lelkészhez vagy paphoz. Csak ne feledd ha gyógyszereket szedetnek veled, mivel az az elmédet, az ítélőképességedet befolyásolja nehéz megtalálni tőle a jó megoldásokat.
2014. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%

A pszichiáter az nem anorexiásakkal foglalkozik?


50/50

2014. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam, hogy csak rá kéne vezetnie. Meg is lepett, hogy ezt így mondta, hogy kiegyensúlyozottabb leszek, ha elválok, mert a férjem a kapcsolatunkban "egy óvodás". Pedig alig beszéltünk a férjemről...

Azért mentem dilidokihoz, hogy türelmesebb legyek, ne sírjak folyton, ne gondolkozzak az öngyilkosságon. Súlyos szorongással és középsúlyos depressziót diagnosztizáltak. Szedek gyógyszereket és járnom kell "beszélgetni".

Tény, hogy mióta ismerem a férjem, kb. én tartom el. A többszörösét keresem az övének, de ez nem zavar, csak az, hogy nem becsüli, amit érte teszek és mindent pazarol.

2014. júl. 29. 09:10
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
A párkapcsolat nem a pszichiáter kompetenciája, párterápia vagy egyéni terápia (pszichoterapeuta) lenne szükséges. Az ilyen következtetéseket neked lehet csak levonnod, aki megmondja a véleményét, az nem jó szakember. Gondolom, azért Xanaxot felírt neked , mert erre képesek...
2014. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!