Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több, mint egy év után visszat...

Több, mint egy év után visszatérő, öncsonkításra sarkalló sötét gondolatot hogyan küzdjön le az ember?

Figyelt kérdés
A külvilág számára egy teljesen átlagos, 23 éves lány vagyok, azonban hosszú idő után először tért vissza hozzám ez a belső késztetés. Idáig sem tettem meg, utólag tudom, hogy borzasztóan megbánnám, és bár a külvilág ebből semmit sem észlel, tegnap borzalmasan megijedtem, hogy mindez visszatért egyetlen perc alatt.

2014. júl. 29. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én imádkozni szoktam, és figyelek, hogy nehogy kezembe vegyek egy olyan eszközt, amivel ezt elkövetném.
2014. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bann Shift Dell válasza:
Olyankór gyorsan találj ki valamit és foglald le magad, vagy térdelj/üss bele a falba erősen, meglátod a fájdalom elveszi a "kedved" ettől.
2014. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Keress hobbit, foglald le magad, hogy ne legyen időd ezeken agyalni.

Nekem is sokszor visszajön, hogy 'ahjj, hadd vágjam már meg magam, mert nem bírom már tovább'.

De NEM szabad. Ki kell bírni. Próbatétel.:)

2014. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindannyiótoknak, küzdök tovább!
2014. aug. 7. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!