Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogyan lehet ezen túllépni anélkül hogy bekattanjak?

Figyelt kérdés
Minden egyszerre omlott össze az életemben, volt egy jól működő kapcsolatom, egyik napról a másikra vége, mert a párom már egész egyszerűen nem szeret.A szüleimmel is pont most ment tönkre a kapcsolatom, többet látni sem akarnak, a testvéreim gyűlölnek.A támogatásomat megvonták, így most itt vagyok pénz és élet nélkül,egy olyan emberrel aki a mindenem volt de már nem szeret,semmi ötletem nincs mihez kezdjek,nincsenek barátaim, rokonaim akikhez mehetnék,munkát sem találok. egyre többször vannak fura gondolataim hogy a legjobb lenne ha begyógyszerezném magam, az életemnek már úgysincs értelme. Teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek?
2014. júl. 30. 11:18
 1/1 anonim válasza:
Ez így nem olyan egyszerű. Tudnom kéne hogy mi is áll a szüleiddel és a testvéreiddel való borzasztó viszony mögött. És azt kéne legelőszőr megoldani mert ha nincs gond a családba akkor ők biztos támogatnak majd anyagilag és lelkileg is. A család az akire valójában mindig számíthatsz. És ha gond is van, megfognak bocsájtani hiszen a gyerekük vagy és nem fogják sokáig bírni így hogy rossz a kapcsolatotok. A testvérek azok meg mindig utálják egymást ez nálunk is így van. Egy szakítás mindig rossz de próbáld a jó oldalát nézni hogy sok szép emléketek volt együtt de semmi sem tart örökké, majd lesz más. :) Ha olyan nagy a baj akkor sürgősen keress munkát, hacsak nincsenek tartalékaid, és próbálj meg spórolni mindennel. De az nem megoldás ha kinyirod magad!!!!
2014. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!