Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskola kezdesre meg fogok...

Iskola kezdesre meg fogok gyogyulni?

Figyelt kérdés

Majus ota jarok a gyerek pszichiatriara. Azzal mentunk be, hogy nem merek kozossegben lenni, szorongok, depresszios vagyok. Ezek az iskolaban tortentek miatt alakultak ki:beszoltak, csufoltak, meg akartak verni, mutogattak, stb.. Akkoriban, mikor ezeket csinaltak, hallucinaltam, hallottam, hogy jonnek utanam, hangok parancsoltak, hogy vagjam meg magam, ilyenek.. Juniusban, evzarora menet lattam, hogy rengetegen vannak az iskola elott, olyanok haverjai is, akik piszkaltak. Sirogorcsot kaptam, remegtem, hanyingerem volt, ezert nem mentem be. Kb 3-4 hete Ripedont(1 mg) szedek, de csak felet, mert egy egesztol kettoslatasom van es faj a fejem. Viszont a fel ugy erzem nem eleg, mert igy sem merem kitenni a labam itthonrol. Ugyhogy gondolom, ezt az adagot emelni kell majd. Az orvos meg nem mondta meg, hogy mi a bajom (ha beteg vagyok egyaltalan), mert nem voltam meg olyan sok kezelesen. Szerintetek van ra esely, hogy szeptemberben normalisan el tudjam kezdeni az iskolat?

17/L


2014. júl. 30. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

pszichoterápiában nem gondolkodtál? vannak jófej pszichológusok, akik segíthetnek, beszélgethettek a dologról. nem lenne jó, ha emelnék a gyógyszer adagodat.

higgy magadban és legyél erős. az élet nehéz, de nagyon szép tud lenni és te a legszebb korban vagy.

2014. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja és hpgy válaszoljak: szerintem meg lehet szeptemberig gyógyulnod.

de gyakorolnod kell a közösségbe járást! (menj el vásárolni a szüleiddel a tescoba, piacra, bármi....)

2014. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mostmar hetente jarok pszichologushoz es pszichiaterhez, egyedul, anyaval vagy apaval. De mason meg nem gondolkodtam. Most nem is nagyon tudok gondolkodni a gyogyszer miatt.

Szoktam boltba jarni, meg ilyesmi helyekre. De mondjuk fagyizni, strandra, vagy biciklizni nem merek menni. Az iskolaban meg felek, mivel ott tortent minden rossz dolog velem es utalom az osztalyom, es az iskolambol szinte mindenkit.

Nagyon szepen koszonom a valaszt!

2014. júl. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!