Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagom magam es eheztetem...

Vagom magam es eheztetem tobbi lent, ez sujosodhat?

Figyelt kérdés
Vagdosom magam,onertekelesi problemakkal kuzdok,eheztetem magam,ontudtlanul fajdalmat akarok magamnak okozni. A tobbiek probalnak feldobni nehany viccel va egy egy jo animevel mangaval hoznak nekem csokit nyalokat de nem fogadom el.

2014. júl. 31. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichológus!!!! De azonnal!
2014. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ez az új őrület. Nekem is van két kamasz fiam, minden második osztálytársuk vagdossa magát. Az egyik fiamon is láttam már karcolásokat. Megkérdeztem, hogy normális-e, mire a válasz annyi volt, hogy szerinte se. Ezzel rövidre zártuk.


Miért gondolod, hogy bármin is változtatsz azzal, ha összevagdosod magad? A hegeken kívül semmire nem mész vele. Te nem gondolkodsz?


Jó régen voltam már kamasz, tele feszültséggel, önértékelési problémákkal stb. Épp úgy, mint a velem egykorúak zöme. Viszont egyikük se vagdosta magát. Ez egy új divat.


Ettől nem leszel több, és az önértékelésed a hegek számával egyre csak romlani fog. Sajnálod magad ahelyett, hogy tennél azért hogy jobb legyen. Kérj anyudéktól segítséget.


Szóval igen, ha ebben látod a megoldást akkor súlyosbodhat.

2014. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani nekik igaz egyszer mar lattak de csak szoltak erte de nem nagyon hatott melleslek nem olyan jo aviszonyomveluk
2014. júl. 31. 17:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Es nem sajnaltatom magamat. Szeretnem ezt abbahagyni azert irtam ki a kerdest. Es nem az onertekelesem miatt csinalom!
2014. júl. 31. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérjél segítséget. Szülő, nagyszülő, barát, élettárs stb. Ebből egyedül nehéz kijönni. Már az is valami, hogy itt kiírtad.
2014. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar probalnak segiteni de semmi jel meg sztem remenytelen
2014. aug. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!