Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önismeret 1-es?

Önismeret 1-es?

Figyelt kérdés

Nem tudom magamban meglátni a jó

dolgokat, tulajdonságokat. Csinálok olyat

amiről tudom, hogy jó, mégsem érzem, hogy

az lenne. Megdícsérnek és nem tudom

átérezni. Úgy érzem, nincsen semmi jó

bennem, emiatt "üres" vagyok belülről

(nagyon rossz érzés). Nem érzem magam egy

kicsit sem értékesnek.

Ez lehet azért, mert nem ismerem magam?

Valamit tudnátok ajánlani?

(tanács,tapasztalat, könyv bármi).

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 31. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább önbizalom 1-es.

Történt valami az utóbbi időben ami ezt kiváltotta belőled? Régóta érzel így. Ha vissza tudod vezetni egy adott történéshez, akkor azt kell kezelned, ha x ideje van ez, látszólag ok nélkül, akkor beszélgess valakivel aki ért hozzá. Nem feltétlenül azt mondom, hogy dokihoz menj, de egy beszélgetés jót tenne neked valakivel aki megért.

2014. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
önsajnálat ez, van bennem is, de igazából semmit nem érünk el vele, inkább örülj a sikereidnek és próbáld meg ne a legrosszabbak látni magad.
2014. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jav.: Régóta érzel így?*
2014. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet.Pár hónapja ért véget egy számomra nagyon fontos barátságom, akkor ott tényleg megingott az önbizalmam. Bonyolult volt a végére már a kapcsolat. Azon sajnos azóta rágódom és nem tudok a végére pontot tenni magamban. Csak nem nagyon gondoltam, hogy ennek ekkora jelentősége lenne.

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld!

2014. júl. 31. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hancock22 válasza:

Teljesen ugyanez van velem is. Egy rakás (már bocsánat) szarnak érzem magam, és semmi olyan nem történik velem ami miatt ezt érezhetném. De tényleg rettentő rossz. Pláne én introvertált vagyok, és így emberi kapcsolatokat sem létesítek. Van hogy igen, ilyenkor viszont jól érzem magam, de néhány nap után vége a jó időnek... Nekem az is lehet a bajom, hogy rengeteget gondolkozok. Próbálj meg te is keveset agyalni, kösd le magad filmmel, sorozattal vagy akármivel és lehet más lesz. Én ezt próbálom elég kicsi sikerrel, de engem már az se érdekelne nagyon ha világvége lenne, szóval... Azért remélem ezzel nincsenek így többen is mert nem jó, de ez van...

16/F

2014. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!