Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor leszbikus lennék?...

Most akkor leszbikus lennék? Úgy érzem, megbolondulok, képtelen vagyok gondolkozni.

Figyelt kérdés

Pár hónapja rosszul érzem magam lelkileg, egyre erősebbek az identitászavaraim az élet minden terén.

De pár napja bevillant a fejembe, hogy vajon nem vagyok-e leszbikus. Semmi okom nem lenne kételkednem a szexuális identitásomban, mert már többször voltak elvakulásig szerelmes fiúba, meg csókolóztam is fiúval, jól is esett, izgat a férfi test...stb.

De amikor egymagamban fantáziálgatok, akkor van, hogy önkielégítést végző nők a szereplők.

Meg olyan is volt, hogy bevillant egyszer egy batátnőmre, hogy milyen lenne megcsókolni, de ezt ilyen felindulás szinten.

Most ettől leszbikus leszek? Gondolkozom, gondolkozom, de valahogy egyáltalán nem tudom eldönteni, h mit érzek, úgy érzem, mintha kiüresedett volna a fejem.:(

Segítsetek plííz!!!


2010. jan. 11. 16:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Amúgy mindig is a "fúj b*zi"-zósak közé tartoztam, abszolút nem voltam (/vagyok) toleráns a melegekkel szemben. Szóval soha, de soha nem lennék képes kitombolni, szóval ezt nekem nem kell magyarázni.

Elég konzervatív nézeteket vallok.

2010. jan. 11. 17:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább biszexuális lehetsz, de ez nem ok egzisztenciális válságra.
2010. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát nekem az, mert én nem igazán akarok így élni, mert undorítónak tartom.
2010. jan. 11. 18:27
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad egy gyógyító egyházi tábor :P
2010. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Egyházi suliba járok.

De prűd nem vagyok.:) Csak nem tolerálom a melegeket, meg az egész jelenséget, a biszexualitásnál meg nincs gusztustalanabb.

2010. jan. 11. 18:39
 16/22 anonim ***** válasza:

Miért kellene neked ezt eldöntened?

1. Nem döntés kérdése

2.Miért lényeges, hogy kimondhasd magadról, hogy az vagy, vagy nem? Fantáziálsz nőkről.Edig csak ez biztos.

3.És ha leszbi vagy,akkor mi van?


Örülj, hogy ennyi minden érdekel, izgat:)

Amúgy nem vagy hajlamos rá, hogy mindent kategorizálj, definiálj magaddal kapcsolatban is?Identitáskeresésben ez érthető lenne, így lehet, nem az a lényeg, hogy leszbi vagy-e vagy sem, hanem hogy meg tudd határozni önmagad???

2010. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Előző vok, elolvastam a kommentjeidet...

Hát az úgy egy picit már más, hogy te félsz, hogy az leszel.Szerintem ez jó, mert talán azt jelzi, konzervatív nézeteid ellenére a lelked nyitott a lényegre:önmagad megismerésére. Úgyhogy örülj, és bátran merj fantáziálni.

Másik gondolatom, hogy ha konzervatív nézetekat vallasz, akkor milyen identitáskeresésről beszélsz? Hiszen te kerek perec kimondtad a kommentekben, hogy ki vagy.Szerintem ezért jönnek a fantáziák: ez identitáskeresés, ahogy te is mondtad.Te még nem alakultál ki egészen,konzervatívnak definiálod magad,amit valójában megkérdőjelezel.Szerintem ez jó dolog, csak hagyd magad kinyílni!

2010. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hát a konzervatív alatt azt értem, hogy nem nagyon szeretem az értelmetlen, "libsi" hülyeségeket, meg ha valaki mindenáron különc, művész akar lenni. Nem szeretem az erkölcstelen, nagyszájú embereket, és a magamutogatást. Itthon a melegek köré már egész kultusz épül (felvonulás...khm), és az engem visszataszít. Valamint van egy leszbikus ismerősöm, tőle is kiráz a hideg, mert semmi másról nem tud beszélni, csak a szexualitásáról, és egyre inkább úgy néz ki, mint valami korcs, és halál komolyan hányhatnékom van, amikor meglátom a rövid hajú, férfias arcú, de emellett nagymellű, dagadt barát"nő"-it.

Nem szexeltem még soha, csak akkor adom magam oda, ha arra érdemes fiút találok.

Ennyiben vagyok konvervatív.

De a személyes identitásom sajna eléggé meg van csappanva, pedig régen (15-16 éves kamaszként) azt hittem, hogy mindent tudok, és bárki bármiről beszélt, úgy éreztem, azonnal véleményt alkottam. De mostanra rájöttem, hogy nem vagyok ilyen okos, és hogy a világ egyáltalán nem olyan, amilyennek gondoltam, pályát is kéne választanom, és már annyira szana-széjjel vagyok zavarodva, hogy már abban sem vagyok biztos, hogy hetero vagyok. És nem az van, hogy vonzódom a nők iránt, mert konkrétan ezt nem érzem, hanem egyszerűen azt érzem, hogy nem vagyok képes gondolkozni, így BÁRMI lehet, csak még nem találtam meg magamban a választ.

2010. jan. 11. 22:05
 19/22 anonim ***** válasza:

nem, nem vagy leszbikus, ez biztos.

csak most valami válságban vagy, ennyi.

ne gondolkozzál túl sokat a világ dolgain.

koncentrálj a pályaválasztásra:)

amúgy aranyos vagy, szimpi :)))

2010. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tudsz mindent, nem kell szétcsúsznod, ez csak azt jelenti, hogy okosodsz ;)
2010. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!