Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor leszbikus lennék?...

Most akkor leszbikus lennék? Úgy érzem, megbolondulok, képtelen vagyok gondolkozni.

Figyelt kérdés

Pár hónapja rosszul érzem magam lelkileg, egyre erősebbek az identitászavaraim az élet minden terén.

De pár napja bevillant a fejembe, hogy vajon nem vagyok-e leszbikus. Semmi okom nem lenne kételkednem a szexuális identitásomban, mert már többször voltak elvakulásig szerelmes fiúba, meg csókolóztam is fiúval, jól is esett, izgat a férfi test...stb.

De amikor egymagamban fantáziálgatok, akkor van, hogy önkielégítést végző nők a szereplők.

Meg olyan is volt, hogy bevillant egyszer egy batátnőmre, hogy milyen lenne megcsókolni, de ezt ilyen felindulás szinten.

Most ettől leszbikus leszek? Gondolkozom, gondolkozom, de valahogy egyáltalán nem tudom eldönteni, h mit érzek, úgy érzem, mintha kiüresedett volna a fejem.:(

Segítsetek plííz!!!


2010. jan. 11. 16:30
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
szerintem nem veszélyes. álmodni én is álmodtam már nővel. kipróbálni azért nem próbálom csak ki, hogy ne tegye bonyolulttá az amúgyis eseménydús életemet. van más is, amivel foglalkoznom kell. a fantáziálás pont attól fantázia, hogy mindent szabad benne. hogy mik vannak a tudatalattinkban, az hihetetlen, de ez nem befolyásolja a mindennapi életünket. nincs gáz!
2010. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

nem hiszem, hogy leszbikus vagy. én abszolút hetero vagyok. csak pasijaim voltak eddig. de csókolóztam a legjobb barátnőmmel már néhányszor. szeretem, bármit elmondhatok neki.. valahogy ki kell fejezni, mennyire szeretjük egymást. és mégsem vagyunk leszbikusak.


19/L

2010. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!