Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek már a hugommal?...

Mit kezdjek már a hugommal? Annyira idegesítő!

Figyelt kérdés

10 éves és itt játsza nekem a nagylányt meg minden (pasizik, csúnyán beszél, sminkel) most is van "pasija" de közben úgy viselkedik mint valami ovodás. Komolyan mondom mntha az agyával lenne valami. Próbál főnökösködni. Folyaton utánam rohangál, idegesít, meg ijesmik. Hogy bírnám leállítáni végre? Szinte elviseélhetetlen!!!

12/L



2014. aug. 3. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szülők?

Esetleg nem tudnád rávenni őket, hogy tiltsanak meg neki dolgokat? Szobafogság vagy nem számítógépezhet stb?

Sajnos valószínűleg elkényesztették a szüleid, ha valami rosszat csinál, idegesít, szekál, akkor figyelmeztest, ha még csinálja, vágj le neki egy sallert, ha hisztizik, hagyd ott.

15/L

2014. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a +2eveddel te sem lehetsz különb.
2014. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csajszi a 10 éves húgod már kiskamasz! Te meg épp kamaszodsz, naná, hogy idegesít! :) A húgod épp olyan akar lenni mint TE! Pont olyanná fog válni, ahogy Te viselkedsz vele! Mutass neki példát!
2014. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 éves hugom ilyen, csak ő nem sminkel, helyette verekszik. Én vagy ott hagyom, vagy szólok a szüleinknek, vagy lekeverek egy kisebb pofont (szüleim tanácsolták). Sokszor még ìgy is játssza az agyát, akkor már nem tudok mit csinálni, vagy valamit a földhöz vágok, vagy elsírom magam (gyenge idegzetű vagyok). Ha te egyszer eljutsz a sìrásig, és szeret téged a hugod, akkor valószínűleg normálisabb lesz. Az én hugom balszerencsémre nem szeret, így enyhén depis lettem.

Sok sikert! :)

12/L

2014. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd ráun a "pasizásra" meg stb....! Minden csoda 3 napig tart!! De azért megjegyzem hogy kicsit korán kezdi! :)
2014. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!