Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem tényleg senki sem...

Azt hiszem tényleg senki sem szeret, megőrülök. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináljak, próbáltam külsőleg és belsőleg is megváltozni, de azt hiszem eredménytelenül, hiszen ma jöttem rá, hogy az utolsó ember akiről azt hittem törődött velem se szeret többé..A tunulmányi eredményeim depresszió hatására még rosszabbak, családommal képtelenség bármi személyes témáról beszélni, egyre súlyosbodó anyagi gondok..Nem látom, hogy bármit elérhetnék ebben az életben. Éreztétek így?Mit tennétek??

2014. aug. 4. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék bízni másokban és nyitott szemmel járnék.
2014. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Facebookon belépnék a Betűleves egészségcsoportba és ott segítenénk :) Ha sportolsz és rendesen kajálsz akkor már kevésbé leszel depressziós, emellett most volt egy találkozó és készültek róla képek, hidd el nevetni fogsz rajtuk :D Nagyon jó közösség, nagyon megértőek és 100%, hogy segíteni fognak.
2014. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

bocsi *tanulmányi

és lemaradt, hogy 18 éves lány

2014. aug. 4. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek veled, ha van kedved!
2014. aug. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, írjon nyugodtan bárki privátban.
2014. aug. 5. 02:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember a családját nem tudja megválogatni, de a barátait igen. Olyan közösségbe kellene járnod, ahol elfogadnak, ahol nem a körülményeid vagy a külsőd alapján értékelnek, és ahol lelki társat találhatsz magadnak. Sajnos a legtöbb világi közösség nem ilyen.
2014. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kuinagi válasza:

Tudom milyen érzés! Ugyanezt éltem át évekig! Ha gondolod írj egy privátot aztán dumálunk... Szerintem rendbe tudsz jönni! (^_~)

26/L

2014. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lelki egyensúly eléréséhez kipróbálhatod a Bach-virágterápiát. Ezeken az érzéseken én is átmentem. Valami van mélyen legbelül benned, amit ki kell oldani. Neked ez egyedül nem megy, segítség kell mindenképp. A Bach-virágterápiás beszélgetés eleve egy nagyon jó pszichológiai hatással bír, mert ki tudod önteni a szíved, és a terapeutának van ideje meghallgatni. Keress a környékeden egyet, meglátod segít.
2014. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzem úgy, hogy nem szeret senki, pedig igazából tudom, hogy nem így van. Szörnyű.
2015. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!