Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semminek nem tudok orulni,...

Semminek nem tudok orulni, senki sem erdekel. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Pillanatnyi oromek vannak, de aztan ujra csak a szomorusag, levertseg. Etvagyam sincs mar 2 hete.

Nem vagyom masok tarsasagara, parkapcsolat se erdekel, egyszeruen semmi sem erdekel. Taszitanak a ferfiak szinte. Nem akarok osszebujni, szexelni, semmit.

Elkezdtem futni jarni, hatha jobb lesz, de csak kinszenvedes, mert ezt sem akarom..

Ja es hiaba alszok, ugyanolyan faradt vagyok, mint mikor lefekszem.

Hiaba vasarolok, ami regen jobba tette az egesz napomat, nem segit.


A kinezetemmel is csak a baj van, mert nem oltozhtek ugy, ahogy akarok (tulsulyos vagyok, fogytam anno, de mostanában visszahiztam es nincs erom fogyozni..)


2014. júl. 24. 21:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek szorakozni az sem felhotlen boldogsag..
2014. júl. 24. 21:29
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia engen érdekene a részketek is.pl tul suly mitntakar??
2014. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Depresszió. Majdnem minden embernek vannak depressziós időszakai. Próbáld meg ezt szedni: [link]

De 2-4 hét alatt alakul ki a hatása.

Ha tartósan fennmarad, akkor orvoshoz kell menni, de azért próbáld meg az öngyógyító módszereket, zene, tánc, séta, sport, rajzolás, barátok. Az, hogy nincs étvágyad, most nem olyan nagy baj, hátha lefogysz, és már attól visszajön az életkedved.

2014. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nincsenek barataim, nem erdekelnek az emberek. 100 kg vagyok
2014. júl. 24. 21:40
 5/20 anonim ***** válasza:
De azért a vitaminbevitelről gondoskodj, a gyümölcsök, zöldségek, esetleg plusz C vitamin energiát ad, illetve menj a napra (csak ne 11-3 között) fényterápiára, illetve D vitamint begyűjteni.
2014. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hanyingerem van es felfordul a gyomrom a kajaszagtol is, vagy ha ranezek... A vercukrom meg leesik akkor meg rosszul vagyok..
2014. júl. 24. 21:42
 7/20 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint, illetve napi 2-300 g gyumolcsot eszek csak
2014. júl. 24. 21:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez már hosszabb ideje áll fenn? Család, munka?
2014. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A csaladom eleg gaz, a szuleim utaljak egymast, anyam nagyon idegesito.. Hosszu sztori, de rossz a helyzet.

Ennyire rossz csak kb 1 honapja lett a dolog. Pedig azt hittem, hogy jo erettsegi utan milyen boldog leszek majd, bulizok stb.. Ehelyett a hazbol kilepni se akarok

2014. júl. 24. 21:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Es nagyon szar, hogy feladtam az almomat, most nagyon banom, hogy nem megyek egyetemre. A pontokat viszont mar nem tudom osszehozni
2014. júl. 24. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!