Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyhe pánik betegségre stressz...

M.Inke kérdése:

Enyhe pánik betegségre stressz oldónak kaptam Frontin 0.25 Nyugtatót napi 2x felet! A nyugtató helyett ihatok-e citromfű és orbáncfű teát mivel gyenge nyugtatót szedek talán megfelelne ez is. Használjam továbbra is a frontint, vagy megteszi a tea?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 15:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit csak fáradtságot de a kislányom még véletlen sem akar aludni így én sem!
2014. aug. 7. 21:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a sürgősségi betegellátáshoz értek, és sem a pszichológusokat, sem a pszichiátereket nem tartom orvosoknak.

Így önt sem, már ha egyáltalán az, kötve kétlem. :D

2014. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kötve hinni szoktak leginkább
2014. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem először mindenképpen próbáld ki az alternatívákat (Valeriana és társai), és ha egyik se használ, csak akkor szedd a Frontint. Nagyon kemény függőséget tud okozni az alprazolam (a Frontin és a Xanax) hatóanyaga, és nagyon durvák az elvonási tünetei. Tény, hogy ez nagyon kicsi adag amit neked felírtak, csak az alprazolamnál hamar kialakul a tolerancia (azaz ugyanahhoz a hatáshoz nagyobb adag kell), így elképzelhető hogy később majd többet kell szedned. Én szorongásra szedem, rá is vagyok kattanva, nem túl jó dolog.
2014. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A pszichiáter és a pszichológus nem ugyan az! A pszichológus nem orvos, ellenben a pszichiáter igen.


Enyhe esetekben mindig alternatívákat kell keresni. Bűn lenne rászokni a Frontinra, bár ennyitől nem is nagyon lehet.


dr.

2014. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!