Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes szakemberh...

Szerintetek érdemes szakemberhez fordulnom/kell e?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1,5-2 év elég nehezen alakult nagyon sok minden negatív dolog jött össze és nem tudom mit csináljak. A barátnőim egyre régebb óta mondják hogy menjek el pszichológushoz több ok miatt is. Pl: gyűlölöm magam és nem egyszer volt,hogy hánytattam magam, semmi önbizalmam nincs ami viszont senki nem mondana meg a közelemben mert ezt nagyon ritkán mutatom ki, nagyon sokszor vagyok szomorú az egyik pillanatban a másikban meg nagyon vidám, többször is előfordult hogy ok nélkül elkezdtem sírni,volt egy hosszú időszak amikor minden nap megakartam halni,mostanában majdenem minden éjjel sírva ébredek mert szinte mindig elveszítek valakit az álmaimban, többször előfordult,hogy pánikroham szerű tört rám vagyis én leginkább így tudnám megnevezni amikor légszomjam van,remegek és úgy érzem valami szétfeszít belülről.Illetve sokszor fáj a fejem,a gyomrom,hányingerem van és szinte állandóan fáradt vagyok.Ezeknek a háterében több személyes gond is állhat és nem tudom eldönteni,hogy lenne e értelme szakemberhez fordulni, mert néha úgy érzem hogy jobban vagyok és kezdek ki jönni belőle viszont nagyon sokszor vissza esem.Körübelül ennyi. 15/l
2014. aug. 13. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
pontosan hasonló problémáim vannak nekem is. én is gondolkodom a pszichológuson... szerintem neked is jót tenne :) 16/l
2014. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes bizony, és minél előbb.
2014. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is kb. így vagyok ezzel. Szerintem menj el pszichologushoz, ártani nem fog (max. Ha teletömnek gyógyszerrel, de azt csak pszichiater írhat, és a te problémáidra nem nagyon adnának). Egy ideje én is gondolkozom ezen.
2014. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!