Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lenne szakemberhez...

Érdemes lenne szakemberhez fordulnom?

Figyelt kérdés

Tavaly óta teljesen szét vagyok esve.Vagdosom magam,kívülről teljesen vidám vagyok de igazából sírnék.

Teljesen rossznak látom a jövőmet.Magányosan érzem magam,hiába vannak 'barátaim'.Mit tegyek? Forduljak szakemberhez? Ti mit javasoltok ? NEM VAGYOK EMO! 13/L



2012. febr. 23. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el az iskolaorvoshoz, ha jársz iskolába.
2012. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vagdosod magad,akkor szerintem az már épp elég okot ad ahhoz,h szakemberhez fordulj. Egyébként,ha elbeszélgetsz egy pszihológussal,azzal nem lesz rosszabb.Kül a te korodban normálisnak mondanám az érzelemingadozást,de a vagdosást már nem. Ha suliban van iskolapszihológus,akkor nyugodtan fordulhatsz hozzá is.
2012. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18:21; Persze hogy járok iskolába. :).
2012. febr. 24. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez a szitu.. Tudod a vagdosást azért csinálják, hogy valamilyen módon kiadják a fájdalmat.. Meg kell tanulnod, máshogy levezetni a fájdalmat. Esetleg sportal... Egy pszichológus segít majd a dolgok mélyére ásni, persze csak ha van kedved minden héten lelkizgetni..
2012. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!