Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a nyavaja? Ez valami...

Mi ez a nyavaja? Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Így utóbbi időkbe jött ez rám vagy lehet bele keveredtem, de de tudom hogy ha kérdeznek valamit akkor én arra normálisan így reakcióból válaszolok, de mikor végig gondolom mondjuk azzal sincs gond csak lassan :D főleg az olyanokon gondolkodok kicsit többet mint pl: a tagadó mondatokon (pl: -Kiviszed a szemetet? -Nem nem viszem ki a szemetet (ezt így reakcióból válaszolom, és tudom hogy mit válaszolok, csak végig gondolom az már kicsit lassú) na ebből remélem értettétek mit akartam mondani. :D meg van olyan is hogy mondjuk elmondom tagadva és utána gondolkodok helyeselve (pl: mondom azt hogy: Nem viszem ki a szemetet, és utána végig gondolom "igennel" Igen kiviszem a szemetet) olyan mintha "nem feküdne" nekem a "NEM" szó vagy én nem tudom. :S
2014. aug. 13. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, hát látom nem csak a nemet mondással van problémád, hanem gondolattorlódásod is van. És nem, én speciel nem értem, mit akarsz mondani :D


,,akkor én arra normálisan így reakcióból válaszolok, de mikor végig gondolom mondjuk azzal sincs gond csak lassan"- ??


Ez mit akar jelenteni? Szerintem kezdd újra, tagold a mondatokat, legyen alany-állítmány, és akkor jobban érthető lesz, komolyan mondom.

2014. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lényegében nehéz ezt így elmondani főleg leírni sajnos :S lényegre térek, lassú a felfogásom xD és szeretném ha gyors/gyorsabb lenne. :D
2014. aug. 13. 17:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis olyan túlzott mértékbe nem lassú, csak hát akkor is jobb lenne a gyorsabb felfogó képesség :D
2014. aug. 13. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Min jár az eszed mostanában? Nem köti le valami esetleg túlzottan a figyelmed? Vagy nem vagy fáradt esetleg? Nekem ilyen esetekben szokott lelassulni a gondolkodásom (plusz ha alkoholt ittam, de gondolom az itt nem jön számításba :D).
2014. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet mivel szüneten vagyok és konkrétan lazulok. Lehet ez az oka hogy ezt már túlzásba viszem :S életmódot kell váltsak.
2014. aug. 13. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!