Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki másokról talál ki és...

Aki másokról talál ki és terjeszt durva dolgokat, mentálisan ép?

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársam kicsit irigy lett rám, ezért elhatározta, hogy tönkretesz. Sulis csoportkiránduláson voltunk. Pár barátnőjével kitalálták, hogy elterjesztik rólam, hogy elmebeteg vagyok. Voltak velünk más suliból is diákok, akik ugye nem ismertek.

Első két nap minden rendben volt, mindenkivel beszélgettem, elvoltunk, hasonlók.

Harmadik nap azt kezdtem észrevenni, hogy mindenki kerül, megijednek, ha meglátnak, elfordulnak, hasonlók. Akárkit kérdeztem, nem mondták el, mi bajuk, ha kivételesen szóba álltak velem, csak hogy menjek el, és hagyjam őket békén.

A másik csajjal viszont rengeteget lógtak. Mindenki pátyolgatta, ő meg sokat volt kialvatlan, sírós, fura. nem tudtam, mi baja. Egyszer ellopta a táskámat, ott már kezdett gyanús lenni.

Tudom, hogy ő volt, nála találtam meg. És mindenki azt hitte, hogy hazudok.

Ez egy hetes tábor/kirándulás volt.

Utána mikor hazamentünk, pár napra rá kórházba kerültem, mert beteg a szívem, és sokat vagyok rosszul. Egy hónapig nem jártam suliba.

Eközben a csaj elterjesztette, hogy skizofrén vagyok, és a pszichiátrián kezelnek.

Olyanokat talált ki, hogy rátörtem az ajtót táborban, megtámadtam, fenyegettem. Persze ahogy visszahallottam, ezeket nagyon élethűen, már már túlszínezve, adta elő, sírt közben meg ilyenek.

A tanárokhoz is eljutott a dolog, akiknek volt emiatt egy értekezletük is. A csoportból, akikkel táborozni jártunk, kiraktak. A másik lányt, aki rágalmazott, elvitték még egyszer táborozni ingyen az "átélt sérelmek" miatt.

Az osztályfőnök végül behívatta anyukámat, hogy kiengedtek e már. Mivel kórházban voltam, anyunak fel se tűnt.

Aztán mikor az ofő említette, hogy a mentális állapotom, meg hasonlók, anyu kishíján sokkot kapott.

Így derült ki, hogy szívbetegség miatt kezeltek, és hogy a másik lány hazudozott.

De addigra annyira lecsengett ez az egész, hogy senki nem foglalkozott már vele. Én még néha megkaptam, hogy nem vagyok tiszta, de vele nem.


2014. aug. 14. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Amugy a tábort szervező tanárok hozzáállása is érdekes volt. Ez egy nyelvi tábor. 5 országba lehetett utazni. 30-an voltunk a csoportban, mindenhová 6 diák.

Én nem önként jelentkeztem, az angoltanárom ajánlott a szervezőnek (az angoltanárom az ex igazgató), mint legjobbat az osztályból. A másik lány a nővére miatt került csak be, meg támogatásból, mert félárva.

Úgy döntötték el, hogy ki melyik országba mehet, hogy húzni kellett. Mielőtt húzni kezdtek volna, az én nevemet meg a másik lányét kivették a listáról, de a dobozban az enyém véletlen benne maradt, és kihúzták Spanyolországra.

Erre a tanár elnézést kért, összegyűrte a papírt, és húzott helyettem mást.


Mindketten 17 évesek voltunk.

2014. aug. 14. 18:34
 2/3 anonim válasza:
Ilyen kis férget! Az ilyet tényleg el kellene verni hogy legyen miért sírnia! Ne törődj ilyenekkel. emberszámba se vedd az ilyet!
2014. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez 1 szociopata lány lehetett.
2014. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!