Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ás is tapasztalta ezt a...

ás is tapasztalta ezt a tünetet a rexetin 20mg nevű gyógyszertől?

Figyelt kérdés
5 napja szedem ezt a gyógyszert pánikbetegségre,szorongásra lefekvés előtt 1 x.Meg napi 0,25 xanax 2x.De mióta szedem a rexetint úgy érzem attól érzem folyton,hogy enyhe hányingerem van és rossz a gyomrom és nem tudok enni.Szerintem fogytam is.Ezek a tünetek egy idő után elmúlnak?Valakinek valami tapasztalat ezzel a gyógyszerrel?Segít?
2014. aug. 15. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt soha nem szedtem, de minden antidepresszánsnak van valamilyen kezdeti mellékhatása. Ha két-három hét múlva nem múlik el, akkor szólj az orvosodnak.
2014. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem olyan durva,csak nem tudom ettől van e vagy a stessztől.De szólok neki mert úgy is mert 3 hét múlva kell visszamennem a dokihoz.
2014. aug. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!