Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valoban beképzelem, vagy...

Valoban beképzelem, vagy tényleg beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok .Kitti vagyok (17)

Rovid szeretnek lenni.

Aprilisban kezdodott .

Begyulladt a fogam es 1 hetig szenvedtem vele ,bedagadt arc, gennyes fog,nagyon megijedtem.

A duzzanat lement az arcomrol 3 nap alatt kb.. es jo volt minden megnem eszre nem vettem a szamban levo kiskiuteseket ..mondanom se kell megijedtem(foleg mivel szinte mar Hipochander vagyok) Rogton internet ..es mit adott ki?Szajrak..1 hetig itthon , sirva , zokogva ultem hogy megfogok halni.Ra vettem magam es haziorvos..Ott elmondta hogy buta vagy , kiis nevetett irt fel ecsetelot elmult reszben..

De a szajpadlasomon maig nem..Nemnyugodtam meg ..kb.2 nappal ra Ful-orr-gegeszet.Ott is kinevettek hiszen ugy erkeztem oda hogy szajrakos vagyok!!

Azt mondtak nyugodjak meg 60 eves alkoholistaknal fordul elo..

1 hetig boldog voltam hogy nincs bajom, miutan panikszeruen ram tort megint hogy tuti van valami ..Es tuti szajrakom van ..Este 10kor irany ugyelet, ott is elmondtak nincs semmi,nyugi..

Oke megnyugodtam es Kb.majusig majus kozepeig minden jovolt..

Valami fojtan szoba jot,vagyis az en fejemben az agydaganat ..majus ota ..mostanaig ezzel kuszkodok..

Tanarok,anya, apukam, es a csaladom mind azt mondja Kitti hipochander vagy..

De mintha mar a tunetek is jelentkeznenek..

Minnel tobb mindent olvasok rola , annal rosszabbul vagyok..

Mar az osszes interneten levo oldalt elolvastam az agydaganatrol..

Mintha mar ez lenne az eletem.

A fejem ritkan fej es nagyon minimalisan , de azt is mondtak nekem hogy a stressztol is lehet..szoszerint minden nap sirok otthon ,hogy meghalok..Anya mar kikeszul miattam , de o nem tudja milyen rossz is ez..

Szoval majus ota szinlelem vagy sem az agydaganatot,sirok,zokogok es felek miatta..

Talan belese gondolva hogy ez mekkora betegseg.

Kerlek segitsetek !!:(Tenyleg belehet ennyire kepzelni a betegsegeket?Ennyire hatassal lehet ram?:(Mennyire ritka vagy epp gyakori ez a betegseg?

Egyebkent 6 eve battyam meghalt 12 evesen es azota ,mintha teljesen mas lennek:(

Mintha mindentol felnek, es ugy erzem lelkileg teljesen romokban vagyok.

Hal istennek !!! A betegsegek eddig elkerultek , kisebb megfazasok telen , de eddig egyszer sem kaptam el komolyabb betegseget,ha mondjuk ocsem telen virusos en kepes vagyok egesz nap a szobamba ulni,hogy en elne kapjam..

Kerlek szepen , normalisan segitsetek..Mi lehet velem a baj?:(


2014. aug. 18. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Fizikailag semmi bajod, nincs se szájrákod, se agydaganatod.

Ami viszont a tesódat illeti...majdnem biztos, hogy miatta lettél te ilyen hipochonder, ami már valóban nem vicces, erősen megterhelő neked is, és a családodnak is. Ha teheted, fordulj pszichológushoz, sokat segíthetne neked.

2014. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Most jutottam el oda hogy igen ezen mar csak orvos segithet .Mar bejelentkeztem egy maganpszicholohughoz.:)Sajnos mar ugy erzem hogy a vilagon nekem a legnehezebb az eletem , mindennap a tuneteket keresni magamon , es rettegni barmitol.Nagyon rossz..
2014. aug. 18. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nálad sokkal rosszabb sorsok is, de megértem, hogy neked ez nehéz, mert egyfolytában ezen kattogsz. Jól tetted, hogy bejelentkeztél, meglásd, rendbe jössz majd hamar!
2014. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remelem !!:)

Masreszt apukam is tinikora ota szenved psziches dolgokba"".

Es gyogyszeres kezeles alatt is all jopar eve, ebbol kifolyolag gondolok arra hogy orokolhettem?!

2014. aug. 18. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban hipochonder vagy. Biztosan nincs agydaganatod se szájrákod. Viszont arra vigyázz, hogy a sok idegeskedés nem tesz jót az egészségednek. Szerintem ne is agyalj ilyeneken, főleg ha már egy pár orvos is megmondta, hogy egészséges vagy! Ne is olvass ilyeneket a neten se, mert csak ront a helyzeten! Amúgy is, ha jobban belegondolok, ha ennyire érdekelnek a betegségek, akkor jelentkezhetnél majd az orvosira, úgy is nemsokára esedékes.;-)
2014. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-)))))
2014. aug. 18. 18:41
 7/8 anonim válasza:
Ne aggódj,nincs semmi bajod!Én átestem ezeken a dolgokon,amin te is,állandóan tüneteket kerestem magamon,orvosos dolgokat olvasgattam a neten,hihetetlen rossz időszak volt,,de sikeresen túlléptem segitség nélkül,,csak magadon tudsz majd segiteni,,ez csak rajtad függ,hiába fogja 100ember,10 orvos azt mondani hogy nincs semmi szervi bajod,ha te ezen fogsz agyalni,és nemhiszed el!A szervezeted ,az idegrendszer ezt érzékeli,,tudat alatt,majd jönnek a tünetek is!Ez egy ördögi kör,,nehéz túllépni ezeken a dolgokon,de sikerülhet,,hidd el,nekem 8-10 hónapig tartott,aztán szép lassan elmult,lefoglaltam magam!Sok sikert,,ha van kérdésed,,szivesen segitek!
2014. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Én apukám is hipohonder. Ez örökletes dolog sajnos. Én jövőhéten megyek először a pszihológusomhoz. Kicsit izgulok :/. Remélem rendbejövök. Ezelőtt nem volt semmi ilyen problémám. Jó lenne visszatérni a régi életemhez:(.


Te hogy vagy? Segít a terápia?

2014. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!