Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátom egyes lelki problémával küzd, amit egyszer kétszer megemlitett, vagdos is amit szintén elmondott de még mindig takarja ha kérdezem vagy kérem hogy mutassa. Mikor győzködtem hogy mondja el miaz, aztmondta hogy "Egyszer ugyis feladom". Arra célzott hogy én most mindenáron segiteni szeretnék neki. Ezzel azt akarta mondani hogy nem bizik bennem vagy csak fél megnyilni (sokszor átbaszták a "barátok" már). Állitólag azzal segitek a legtöbbet neki hogyha csak kedves vagyok vele és elterelem a figyelmét a saját gondjairól. Mit tegyek ijenkor ?
2014. aug. 20. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kedves barátod, mindenképp ott leszel vele. Ne erőltess semmit, de ha továbbra is kárt tesz magában, azt el kell mondani a szüleinek. Elég fura, hogy ők nem tudnak róla. Gondolom, nem vagy(tok) felnőttek.
2014. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval csak maradjak mellette és hdjam békén ? De mit érthetette az egyszer úgyis feladom ot ?
2014. aug. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!