Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen haragú vagyok, és...

Hirtelen haragú vagyok, és ilyenkor sértegetem a páromat. Hogyan változtassak ezen? (megy a zöldkéz a válaszokra)

Figyelt kérdés
Szeretnék megváltozni,nyugodt ember lenni.Mindig nagyon megbánom azokat a szavakat ,amit a fejéhez vágok.Általában ilyen vagyok,de van amikor tényleg nagyon átlépem a határokat.Nagyon félek hogy nem leszek így szerethető! 5-éve élünk együtt.27-éves nő vagyok.

2014. júl. 14. 22:29
 1/3 apukam válasza:
Én is hirtelen haragú ember vagyok. Ez olyan mintha drogra lennél rászokva ,de sok önkontrollal nagyon lassan le tudsz szokni róla illetve at helyezni máshova. Ja és én alkalmazom az imát is:) Amúgy a hirtelen haragú emberekre is szükség van a világban csak meg kell tanulni idomítani és jóra felhasználni a vehemenciád. Pl. erőteljesen szólalj fel a fajgyűlölet ellen az állat kínzó gonosz emberekre stb. és ha ebbe beleviszed a szent dühödet az még vonzó is lehet. Ui. Amíg mind ez nem megy profin ne felejts el bocsánatot kérni!!!
2014. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott válik felnőtté az ember, amikor saját indulatain képes uralkodni.
2014. júl. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Járj jógára, jókezű masszőrhöz, próbáld ki a meditaciót. Ezalatt átgondolhatsz mindent és megnyugszol. Vannak nyugtató zenék youtube-on. Írd be, hogy relaxációs zenék és kiad rengeteg madárcsicsergéses fátyolvízeséses hangot, nagyon megnyugtató. Vagy valami más olyan dolgot csinálj ami megnyugtató. :)

Remélem tudtam segiteni! :)

2017. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!