Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy depresszios betegseggel...

Egy depresszios betegseggel rendelkezo szemelyt meddig tarthatnak bent a pszichiatrian? mindenkeppen be kell mennie?

Figyelt kérdés

Feltem hugomat...igazabol nemtudom hol lenne neki jobb

otthon a csaladdal vagy ott

anyum szerint ott..:/

Itthon is szedi a gyogyszereket amit felirt az orvos,csak neha vannak kitoresei ami egyre durvabb


2014. aug. 21. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ameddig jobban nem lesz, de semmi sem kötelező. Nem olyan rossz hely mint gondolod. Elbeszélgetnek vele a problémáiról, vannak csoportos foglalkozások, torna, rendszer, társaság.


Ha nagyon KO és vannak kitörései jobb ha szakemberek közt van mint otthon. Én voltam bent saját döntésem miatt kellett egy kis kikapcs a monoton fos világból, és sokkal jobban éreztem magam utána. A család általában elfogult egy hozzátartozóval kapcsolatban és nehéz megérteni a gyerekben zajló problémákat. Valószínű, hogy bent hamarabb megnyílik idegeneknek és akik hasonló problémákkal küzdenek mint ő. És végül nem utolsó sorban megérti, hogy mitől szenved, és a megértés után már tud változtatni.

2014. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még az sem biztos, hogy befektetik. Ahhoz szakorvosi beutaló kell, vagy az, hogy mentő vigye, olyan rosszul van. Szal az sem olyan egyszerű...
2015. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!