Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bebeszéltem magamnak, hogy...

Bebeszéltem magamnak, hogy nem tudok angolul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy lány. Ismerkedtünk. Valahogy szóba került az angol, és amikor erről volt szó, csúnyán leszúrt a hibákért, amiket ejtettem. Ő sokkal jobb angolos mit én, mivel az anyja tanár. A végén már mindenre rámondtam, hogy "nem tudom", és most már ott tartok, hogy ha le kell fordítanom magyarról angolra egy 5 soros levelet, görcsbe rándul a gyomrom.

2014. aug. 24. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy lefordítod, csak rutint szerzel magadnak.

Csináld nyugodtan, ne félj a kudarcoktól. Tele van vele az élet, és ha egy ilyen kis probléma után nem tudsz felállni, mi lesz egy komolyabbnál? :)

2014. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért? Tudsz?
2014. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Én körülbelül mindennel így vagyok, nem csak az idegen nyelvekkel. Papíron beszélek németül és angolul is (tökéletesen meg is értem az írott és hallott dolgokat) de nem bírnék megszólalni az Istenért sem, csak maximum ha ittas vagyok. De akkor folyékonyan.


Valamiért gátlásos lettél és ezt kéne leküzdened valahogy. Esetleg közben át is nézhetnéd a nyelvtani részét a dolognak, hogy magabiztosabb legyél.

2014. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen. tanárommal csináltunk teszteket, azok szerint közép és felsőfok között állok
2014. aug. 24. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!