Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

1. Kb félévente visszatérő pánikroham(erős szívdobogás, halálfélelem, izzadás).

2 .Az ébrenlét és elalvás közötti szakaszban hangokat hallok a fejemben.(Nem gyakran fordul elő)Kopp-kopp-kopp

Ugyan ebben az időszakban néha horrorisztikus képek ugranak be, amiket félálomba látok.

3. Lakásban félek egyedül. Az utcán teljes biztonságban érzem magam.



2014. aug. 27. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebből szerintem legyen doki, de ha nem gyakori, akkor derítsd ki, mi okozza, és oldd meg, vagy oldd fel... hátha.


Horrorisztikus képeim nekem is vannak néha elalvás előtt, ilyenkor ha átfordulok a másik oldalamra, az eltünteti őket. De arra is rájöttem, hogy ilyenkor nyomaszt valami belül, szóval megnyugtatom magam: hogy van egy adott problémám, tudom, hogy az zavar, holnap megoldom, most aludnom kell, nyugi. Így is sikerül.

2014. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Jól csinálod, kipróbáltam és bejött.

2014. aug. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!