Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos rémálmok?

Folyamatos rémálmok?

Figyelt kérdés
Hónapok óta folyamatosan, szinte minden áldott nap rémálmaim vannak. Az esetek 90%ban, amikor ezekre felriadok, annyira megrémülök, hogy szinte sokkot kapok a félelemtől, meg se merek mozdulni és vissza se tudok aludni. Ezek már a mindennapjaimra is kiterjednek, folyton fáradt vagyok és rossz a közérzetem. Volt már valaki ilyen helyzetben, szerintetek forduljak orvoshoz?

2014. aug. 31. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tévézz, inkább olvass, ne stresszelj, egyél B vitamint, csökkentsd a cukor fogyasztást. Lefekvés előtt 3-4 órával már ne egyél semmit. Sétálj nagyokat a friss levegőn, fáraszd le magad testedzéssel.
2014. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezek közül már mindent próbáltam, nagyon keveset tv-zek, rendszeresen mozgok, egészségesen táplálkozok stb... Viszont akkor a B vitaminra jobban koncentrálok majd! Köszi a tippet!
2014. aug. 31. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne kivizsgáltatnod magadat, mert ez szervi bajokat is jelezhet.
2014. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!