Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos rémálmok. Mi baj...

Folyamatos rémálmok. Mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Most is már aludnom kéne, de nagyon félek az éjjeltől.

Már vagy egy hete folyamatosan rémálmaim vannak. Megölik a családomat, megfulladok egy koszos tóban, be vagyok zárva egy régi házba és nem tudok kimenni közben egyfolytában lövöldöznek, leprás vagyok és a testrészeim rohadnak, és még sorolhatnám :S

Mostmár csak anyukámmal merek aludni, de így is mindig sírva ébredek. Már beállítottam a telefonomon az ébresztőt hogy minden félórában keltsen föl, hátha így vége van mindig a rémálmoknak, de hiába kelek fel, visszaalszok és megint rosszat álmodok.


Eddig nem foglalkoztam vele, de tegnap éjjel volt hogy fél óránként fölkeltem, utána megint rosszat álmodtam. korán keltem, de dél körül lefeküdtem, megint azt álmodtam hogy egy sötét árnyék megerőszakol. fölkeltem, nagyon álmos voltam, délután megint lefeküdtem, akkor álmodtam azt hogy leprás vagyok. Nagyon félek, mert nem tudom magam kipihenni, miután fölkelek (általában sírva) mégálmosabb vagyok, és már kezdek hallucinálni, hogy mi van ha egy szellem nem hagy békén, az okozza ezeket, napközben is velem van stb. segítsetek! :'( rettegek már hogyha rámtör az álmosság.


2011. aug. 15. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy alapvetően a stressz okozza a rémálmokat, de ha tényleg elkezdtél hallucinálni fel kéne keresned egy orvost:S
2011. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem téptél te egy kicsit sokat? o.O
2011. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Rémálmos, ha gondolod írj privát levelet, nekem is voltak rémálmaim és oka is volt. Üdv: a mentálhigiénikus.
2011. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rémálom az elm utcában. Freddy Krueger főszereplésével.

http://www.youtube.com/watch?v=okeCY8fKzL0

2011. aug. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!